MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Smrť - myšlienka

Goto down 
AutorSpráva
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Smrť - myšlienka Empty
OdoslaťPredmet: Smrť - myšlienka   Smrť - myšlienka I_icon_minitimeSt jún 08, 2011 7:00 pm

Napísal: (anonym)

Niekedy premýšľam o smrti. Moc by ma zaujímalo aké to je byť mŕtvi. Všetci mi vravievali "nijaké" ale aké to je byť nijaký? Aký to je nič necítiť ležať, rozkladať sa a ani o sebe nevedieť? Myslím si že sa človek znovu narodí a nič už si potom nepamätá, ale z inej strany je to blbosť. Takže život sa žije asi len jeden a tak si ho musíme užiť so všetkým všade. Nevieme čo príde zajtra, či sa vôbec toho zajtrajšku dožijeme. Rozhodne si chceme ten život užiť nechceme ho premárniť, ale ako sa to robí? Keď mám šancu tak ja nepremárnim, keď ju nemám, snažím sa aby som ju mal. Život je veľký boj, tí najslabší sa moc nepresadí, ale možno sa im bude žít dobre, pretože sa za nich budú presadzovať druhí. Nikdy ničoho neľutujte nech ste urobili čo ste urobili pretože i niečo zlé je na niečo dobré. Tak sa snažte ten život poriadne užiť, aj keď je niekedy poriadne krutý a aj keď naňho poriadne nadávame. Kámoš hovorí:" život je blbý pochcaný ale záleží len na nás s kým ho chceme prežiť." a záleží tiež len na nás aký bude. V živote je to ako vo filme - nezáleží na dĺžke ale na kvalite a prevedení! Takže si ho užívajte aj keď niekedy udelí tie najtvrdšie rany. Ale to už sa opakujem. Neplačte pre to čo skončilo - ale tešte sa na to čo bude, aj keď si niekedy myslíme že to nejde. To si väčšinou myslíme v tej situácii ale potom si s tím poradíme a už to tak nebolí. Ale ide to. Pretože všetko ide, keď sa chce. Ale musí sa chcieť. Čas je najlepší doktor. Všetky citáty sú pravdivé aj keď sa nám to nezdá. Pravda bolí, je krutá ale keby jej nebolo, tak si myslím že by sotva bolo nás. Keby nebolo pravdy nepoznali by sme klamstvo. Žiť v klamstve to by bola pekná somarina. Tak proste žijme a neriešme. Aj tak skončíme mŕtvi. Ja sa tiež raz dozviem odpoveď na otázku "aké je to byť mŕtvi".
Takže užívať si život (ale všetkého s mierou).
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
 
Smrť - myšlienka
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: -Smrť- :: -Diskusia--
Prejdi na: