MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Temnota

Goto down 
AutorSpráva
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Temnota Empty
OdoslaťPredmet: Temnota   Temnota I_icon_minitimeSt jún 08, 2011 6:53 pm

Čo vlastne je temnota? Každý hovorí o temnote, no dokáže niekto presne vysvetliť čo to je? Pokúsil som sa usporiadať moje myšlienkove pochody o temnote. A výsledok? Veď si prečítajte:

Začnem od začiatku. Čo bolo podľa Vás predtým ako vznikol vesmír? Čo bolo predtým ako vznikla Zem? Čo je i v tom najmenšom kúsku kúta, do ktorého nedovidíme? Je to zrejme temnota. Ak na chvíľu zavrieme oči, uvidíme iba číru temnotu. Temnota je všade. V každom i v tom najtajnejšom kúte sveta.

Každý deň sa dotýkam temnoty, každý deň cítim jej prítomnosť, každý deň sa s ňou zahrávam... Temnota ma fascinuje, no obávam sa jej. Ak by ma zabila, zničila, nevadí mi to, ale nikdy ma nesmie pohltiť. Už od detstva ma priťahovala temnota. Práve ona naťahovala svoje dlhé čierne prsty po dieťati predurčenom k veľkým činom. Temnota... Zvláštny živel, piaty živel, ktorý všetko spája aj ničí... Temnota je prvopočiatočný chaos, ktorý Stvoriteľ ešte nerozrušil svojím svetelným lúčom. V tomto zmysle predstavuje temnota najmä neprítomnosť Boha a svetla, tmavé záhrobie a nepriateľov jasnosti a osvietenia. Existuje väčšia temnota ako tá s ktorou bojujeme. Je to temnota duše, čo stratila svoju cestu. Vojna, čo bojujeme nie je proti moci a princípom, je proti chaosu a beznádeji. Horšia ako smrť tela je smrť nádeje. Smrť snov. Proti tomuto ohrozeniu sa nikdy nesmieme vzdať.
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
 
Temnota
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: Diskusia-
Prejdi na: