MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Teória o duchoch

Goto down 
AutorSpráva
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Teória o duchoch Empty
OdoslaťPredmet: Teória o duchoch   Teória o duchoch I_icon_minitimeSt jún 08, 2011 6:48 pm

Povedačky? Výmysly? Skutočnosť? Takto sa pýta každý, kto neprišiel do kontaktu s niečím, čo sa nedá normálnym rozumom vysvetliť. Čo keď sa vám to raz stane, ako sa s tím vyrovnáte? Vysvetľuje sa, že duchovia sú duše zomrelých, ktoré blúdia a zdržujú sa na určitých miestach. Väčšinou nezomreli prirodzenou smrťou, alebo ich tiaži nejaký strašný hriech a brána nebies sa im uzavrela. Sú strašidelní a desia ľudí svojím zjavovaním. Potom sú duše, ktoré šli do neba,- dobrí duchovia. Ti k nám prichádzajú v sne, alebo v podvedomí cítime ich prítomnosť. Niekedy nás varujú, inokedy sa prejavia ako tzv. anjel strážny. To som o nich vyčítal.


Presťahovali sme sa a ja som sa vydal po nejakom čase do lesa na huby. Milujem les a rád zbieram huby, ale nejem ich. Po chvíli chodenia ma zrazu prepadol tiesnivý pocit, ktorý som si nedokázal vysvetliť. Zišiel som na lesnú cestu, ktorá bola kúsek podo mnou a stál som na rázcestí do troch strán. Pocit úzkosti bol tak silný, že som sa obrátil a šiel hneď preč z lesa. Nikomu som to nepovedal, ale keď som sa behom leta po tretí krát dostal do tých istých miest a úzkosť sa vracala, zveril som sa jednej staršej pani, ktorá tu bývala odmalička. Všetko som jej povedal a popísal miesto. Poslúchala a potom mi povedala. " Tieto pocity nemáš sám, tomu miestu sa vyhýba veľa ľudí. Stalo sa to v roku 1912. V dedine za kopcom býval mladý sedlák so svojou peknou ženou. Po smrti svojho otca zdedil statok, ale prepadol kartám. Jazdil pravidelne do mesta po nociach hrať a prehrával. Keď už nemal peniaze, vsádzal sa o pole a lúky. Jeho žena prosila, ale neposlúchal. To neskoré poobede osedlal koňa a chystal sa zase do mesta. Žena plakala a keď neposlúchal, prekliala ho. Sedlák odišiel, - ponáhľal sa pretože ho ženine výčitky zdržali a na tom rázcestí tak prudko strhol koňa, že z neho spadol tak nešťastne na veľký kameň ktorý tam stále je, že sa na mieste zabil." Nechápem, ako som mohl vedieť, že sa na tom mieste stalo nešťastie a ešte k tomu ten dotyčný bol prekliaty. Vysvetľujem si to takto : Niečo tam muselo byť. »Anonym


Ďalší zaujímavý snímok ktorý som dostal uvádzam aj s pôvodným popisom.
Ahoj.
prikladám fotku ale moc sa ospravedlňujem, bolo to fotené mobilom vo VGA rozlíšení. Pred rokom som bol s kamarátom na pánskej jazde na Šumave... mobilom sa fotilo okolie, izba, proste všetko. Potom, čo som prehliadal fotky som na tejto videl niečo, čo tam rozhodne nebolo - niečo ako oblak.... rozhodne to nie je chyba fotoaparátu v mobile a ani nejaký lom svetla, naozaj neviem, čo to je, samozrejme po dotaze na majiteľa objektu my bolo prezradené, že tu v 50. rokoch niekto tragicky zahynul, bohužiaľ nevie viac, ale určite vie, že v tomto priestore kde sa vyskytla na fotke "hmla" niekto v 50. rokoch tragicky zomrel.... Neviem, či to, čo na fotke je vidieť je naozaj zachytenie ducha, či len nejaká chyba mobilu (samozrejme, ostatné fotky sú bez chýb...), ale i tak sa chcem o toto podeliť. »Michal


Keď som si išla zapáliť, cítila som divný pocit, bola mi zima cítila som ako by ma niečo sledovalo myslela som že to je manžel, že sa vrátil skôr z práce, tak som sa otočila a videla na stene divnú postavu. Najprv som myslela, že je to len tieň, ale vonku nič nebolo bola som na poschodí, takže ani na ten balkón nikto ísť nemohol. »Anonym
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
 
Teória o duchoch
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: Diskusia-
Prejdi na: