MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Pravdivé poselství pyramid na prahu nového věku?

Goto down 
AutorSpráva
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Pravdivé poselství pyramid na prahu nového věku? Empty
OdoslaťPredmet: Pravdivé poselství pyramid na prahu nového věku?   Pravdivé poselství pyramid na prahu nového věku? I_icon_minitimeSt október 13, 2010 12:05 am

Většina z nás, kteří se zabývají fenoménem UFO, jistě shlédla film STARGATE. Musím přiznat, že i mne zaujala myšlenka autorů filmu. Poslové z hvězd, kteří uměle osídlili tuto planetu. Nejedna z vědeckých hypotéz se týká právě tohoto tématu. Nás však víc než film zajímá tato myšlenka a zejména události, které by tuto myšlenku mohli potvrdit, či naopak.

Egypt jak jej vnímáme

Egyptské pyramidy a egyptská kultura vůbec, v nás dodnes vzbuzuje zájem a obdiv. A jistě právem. Alespoň já neznám jediného člověka ve svém okolí, který by si nepokládal jednu z mnoha otázek, které se této kultury týkají. Jak byly postaveny pyramidy? Jsou to opravdu "pouze" pomníky? Co znamenají kresby a hieroglyfy, které jsou součástí velkých chrámů? Jistě namítnete, že spousta těchto otázek bylo buď úplně, či částečně zodpovězena. Jste s odpovědí spokojeni, nebo Vás napadá jen další spousta otázek? Já zastupuji tu druhou skupinu, i když připouštím, že spousta mých dotazů, byla celkem obstojně vysvětlena.

Seznámení s hlavní postavou

Jmenuji se RE. Jsem egyptský bůh. Jeden ze stvořitelů, který povstal z boha Amona. Převtělen v hada jsem v prvotních vodách
oplodnil kosmické vejce, z kterého povstal život. Jsem bůh slunce.
Ne, nebojte se. Jste na těch správných stránkách, ale seznámení s postavou boha slunce REA, je velmi důležité pro pochopení celého článku a souvislostí, o kterých si dnes budeme povídat.

Slunce jako „srdce“ života

Naše nejbližší hvězda Slunce, stála u kolébky naší planetární soustavy. Jeho paprsky bombardovali naší planetu během vzniku života. Je to zdroj obrovské energie a přímý svědek událostí, které se odehráli a díky kterým já píši tento článek a Vy jej můžete číst. Na přelomu tisíciletí se u Slunce začali dít podivuhodné události, které se i takové instituci jako je NASA, vyplatí bagatelizovat či popírat nebo cenzurovat. Jedná se o tzv. "tančící komety".

Co kolem slunce „tančí“?

Nabízím Vám prvotní fota, jak NASA tvrdí, "tančících komet". Nebylo by na nich asi nic divného. Podivné však je, že NASA pozastavila přímý přenos ze satelitu SOHO/LASCO, který vysílal nepřetržitě až do výskytu těchto těles u slunce.

Důležité je ovšem také to, co všemu předcházelo. Od listopadu 2000 do dubna 2001, Slunce vykazovalo neobvykle velkou aktivitu. Probíhaly na něm erupce, které do té doby nebyly nikdy naměřeny. Polární záře pokrývala téměř celé území Kanady. Nebývale se také zvětšily ozonové díry nad oběma póly. Po celou dobu vlétávaly do slunce objekty. Při srovnání ohonů v termospektru, zjistil vědec R.G.Wolf,který se tímto fenoménem zabývá již od roku 1998, že teplota ohonů je jen o něco málo slabší, nežli teplota protuberancí, z čehož lze vyvodit, že se o komety nemůže jednat. Celá věc vyvrcholila v listopadu 2000, kdy se od Slunce oddělil velký temný kus tmavé hmoty, zhruba ve velikosti planety Jupiter. Pak následovalo ještě několik erupcí do prvního čtvrtletí roku 2001 a najednou se Slunce nebývale uklidnilo a obrovské ozonové díry rázem zmizeli. Pro upřesnění. Některé z objektů nejen že vlétávali přímo do Slunce, ale uměli se od Slunce vzdálit a to by kometa jistě nedokázala. Radikálnější pozorovatelé tvrdí, a to na základě snímků, že se jedná o umělá tělesa. Jaký by byl cíl civilizace, která nechává své lodě vplouvat do pekla aktivní hvězdy? Možným cílem by bylo "přeladění hvězdy", řekněme, na jinou frekvenci, nebo stvoření jiné planety. Proč by to dělali? A co přežití života v solárním systému? A teď je čas pro tu správnou otázku. Proč by chtěli, abychom přežili? ........ Protože jsme jejich "děti".
Nyní jsme v našem článku přesně tam o čem tento článek je. Totiž o teorii, že jsme byly na této planetě "vypěstováni".

Teorie „dětí slunce“ komplexně

Jak by mohla být tato teorie formulována. Nestyďte se jít cestou
Dänikena a jiných. Na planetě Zemi přistává flotila mimozemských lodí a vysazuje tu své vědce, kteří ve svých genetických laboratořích "staví" život. Prostě se rozhodli, ať už z experimentálních nebo čistě praktických důvodů. A daří se jim. Vznikají jim podobní tvorové a pomocí genového kódu se u nich projevuje inteligence se vzrůstajícím koeficientem. Jednoho dne se rozhodnou, že založená civilizace již nepotřebuje "chůvu" a že stačí, když se občas zajedou podívat, jak se jim daří. Ke kodexu by snad mohlo patřit i to, že se nebudou vměšovat. Dávní obyvatelé je pak vykreslovali do svých svatyní.

Ano, už Vás slyším. Přinejmenším, že je tato teorie přitažená za vlasy. Je přeci jasné, že pocházíme z opice, přestože se opice klidně krmí vedle nás banány a nemají ani zlomek inteligence jako my. Stavíme obrovská stavební díla, přestože dodnes nezvládáme některé technologie, které zvládali dnes již neexistující civilizace. A víra vznikla jen z popudu, aby se měli Ti poddaní čeho bát. Snad máte pravdu. Já jen vím, že vše je reakce na podnět. Náš genetický kód (DNA) nese jen asi 3% nosných informací, které se kombinováním kódu přenáší na jiného jedince. Zbytek se prostě veze. Genologičtí odborníci stále objevují nové a nové možnosti genetiky a víme, že tato věda je vlastně ještě v plenkách. Snad nás čekají opravdové zázraky v tomto oboru, kdy se změní nekontrolovatelný buněčný růst (rakovina) na zušlechťující upgrade našeho DNA. Rezervy tu jistě jsou. A co když byl ten "základní kámen" postaven jinak, než přírodní
cestou? Myšlenka jistě lákavá a stejně tak neuvěřitelná.

Slovo závěrem

Labyrintem mozkových cest se mi prodírá spousta myšlenek. Doufám, že se mi povedlo aktivovat mysl i Vám a proto mi dovolte, abych vyjádřil pár svých myšlenek na pomyslný papirus těchto stránek, jak činím v každém článku věnovaný stránkám UFO OVER.CZ

Myšlenka, že náš život na této planetě nevznikl bezděčně, není nová. Je jistě lákavá a mě ne zcela proti mysli. Převedeno do našeho času, je zřejmé, že kdyby tu zítra přistáli nepozemšťané a my si s nimi "plácli" na spolupráci a přenechali nám neuvěřitelné vynálezy, postavili bychom na tento památný den obrovský obelisk. A za 2000 let, by budoucí archeologové psali, že tak vzniklo nové náboženství k uctívání bohů, kteří přišli z hvězd. Tak by to mohlo být interpretováno. Je jisté, že egyptská i jiné civilizace uměly některé technologie, které dnes zvládáme s velkým vypětím prostředků. Jsou i takové, při jejichž překonávání, musí lidstvo vynalézt nové materiály a technologie, aby byly proveditelné. Také náboženství, nebo uctívání nevzniklo prvotně jako zastrašující prostředek vládnoucí třídy, ale jako projev obdivu k něčemu obdivuhodného. Pokud si kladete stejnou otázku jako já, tedy, který materiál či technologie odolá silám aktivní hvězdy, mohu odpovědět pouze otázkou. Jak je možné, pokud k tomu opravdu dochází, že jiné entity cestují neuvěřitelným prostorem a časem jen proto, aby nás navštívili nepozorováni, a nezatěžuje je ani časový paradox? Lidská představivost v tomto ohledu je asi velmi krátkozraká. Je těžké si představit už jen to, že Sahara nebyla vždy pouští a že Afrika a Jižní Amerika byla jedním kontinentem. Kdybych si měl vybrat, byl bych radši potomek boha Rea nežli King Konga i když mám zvířata velmi rád.
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
 
Pravdivé poselství pyramid na prahu nového věku?
Návrat hore 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Biblický koniec času - sú výstrahy o konci sveta pravdivé? (z cyklu Veľké Záhady)

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: -Nezaraditeľné- :: Diskusia-
Prejdi na: