MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 UFO v CZ - Sezimovo Ústí II

Goto down 
AutorSpráva
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

UFO v CZ - Sezimovo Ústí II Empty
OdoslaťPredmet: UFO v CZ - Sezimovo Ústí II   UFO v CZ - Sezimovo Ústí II I_icon_minitimeUt október 12, 2010 11:29 pm

Místo: Sezimovo Ústí II
Datum: 16.4.2006
Čas: 17:06

Dne 16. dubna 2006, bylo v sezimově Ústí vyfotografováno ufo. Při pozorování zamračené oblohy,se najednou z "ničeho nic" objevil nad protějším domem neznámý předmět. Toto UFO se vznášelo cca 1 minutu na stejném místě. Poté začalo pomalu "plout" směrem doprava, až jako by se něčeho zaleklo, prudce vyrazilo směrem vzhůru a již se neobjevilo.

Tento předmět pozorovalo 5 lidí. Rozhodně se podle výpovědí svědků nejednalo o nějaký balón. Jak uvádí jeden z nich: "Nejdřív jsem si myslel, že se jedná o nějaký balon, nebo tak něco. Občas tady lítaj, protože nedaleko je letiště. Po chvilce už jsem si tak jistý nebyl. Zvlášť když se začal pohybovat. A když potom vyrazil obrovskou rychlostí nahoru, mohl jsem balon naprosto vyloučit."

"Vzpomínám, že když jsme to tenkrát pozorovali, nikdo nemluvil, každý jen tiše zíral. Jen všichni psi v okolí se mohli zbláznit. Takovýho štěkotu jsem už dlouho neslyšel."

UFO v CZ - Sezimovo Ústí II MapasezUFO v CZ - Sezimovo Ústí II Ufosez
Mapka Sezimova Ústí s místem pozorování (nalavo); Fotografie neznámého letícího předmětu (napravo)

Tento letící předmět pozorovalo 5 osob, takže halucinace je vyloučena. To dokazuje také přiložená fotografie
. Kdo by věděl o nějakém racionálním vysvětlení, diskutujte.
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
 
UFO v CZ - Sezimovo Ústí II
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: Diskusia-
Prejdi na: