MYSTERY FÓRUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MYSTERY FÓRUM

Mysteriózne fórum o nadprirodzených, nevysvetliteľných a záhadných javoch
 
DomovLatest imagesRegistráciaPrihlásenie

 

 Telekyneza

Goto down 
2 posters
AutorSpráva
martin1812
Okoloidúci
Okoloidúci



Počet príspevkov : 3
Registration date : 08.11.2009

Telekyneza Empty
OdoslaťPredmet: Telekyneza   Telekyneza I_icon_minitimeNe november 08, 2009 6:13 pm

Telekyneza je schopnost, ktoru maju vsetci v sebe, ale malokto ju vie pouzivat. Jej pouzivanie zavisi od pouzivatela. Od jeho veku, fyzickych vymozenosti a tiez od jeho mysle. Mysel cloveka je nastrojom telekinezy. Pokial dokazete vo svojej hlave pripustit ze to co robite je skutocne tak to skutocne bude. Telekineza je naozaj skutocna. Potvrdili to aj vedci. Dokonca jeden vyskum v Rusku bol zamerany prave an tento fenomen. Rusi totiz objavili zenu (nikde jej meno nie je uvedene), ktoru nazyvali medium. Dokazala na vzdialenost 10 metrov rozbit vajicko oddelit zltok a bielko a potom ich opetovne spojit.

Ak si myslite ze to dokazete tak ako prve skuste zobrat pripinacku a kusok papiera. Pripinacku pozote na stol a papierik na nu napichnite tak, aby sa mohol papierik tocit. Potom len otvorte svoju mysle a snazte sa papierikom pohnut. Dolezite je, aby ste tento pokus robili niekde kde nie je ziadny vzdusny prud, prievan alebo vietor. Ak sa vam to podari, mozte prejst na dalsu uroven. Vezmete kus kovoveho predmetu. Ten priviazete na snurku a tu niekde prichytte. Opet otvorte mysel a snazte sa tymto kuskom pohnut. Ak sa vam podari aj toto tak potom mozte skusat napriklad ohybat pribory, otvarat dvere a podobne.

Ak sa vam prve pokusy nevydaria, nevadi. Niekomu trva cely zivot kym pohne co i len papierikom, iny dokaze uz v 12-tich otvarat dvere. Nezabudajte ze nadej umiera posledna a ze vsetko je obmedzene len vasou myslou.

Vela stastia!
Návrat hore Goto down
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Telekyneza Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telekyneza   Telekyneza I_icon_minitimeNe november 08, 2009 10:34 pm

a da sa to?? poznate cloveka u ktoreho ste to videli?? lebo pozeral som videa na youtube



a vyzera to presvedčivo, ale vidieť to nazivo, alebo lepšie, VEDIEŤ to, tak.... to je sila .....
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
martin1812
Okoloidúci
Okoloidúci



Počet príspevkov : 3
Registration date : 08.11.2009

Telekyneza Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telekyneza   Telekyneza I_icon_minitimePo november 09, 2009 9:58 pm

belinko napísal:
a da sa to?? poznate cloveka u ktoreho ste to videli?? lebo pozeral som videa na youtube



a vyzera to presvedčivo, ale vidieť to nazivo, alebo lepšie, VEDIEŤ to, tak.... to je sila .....

ano naozaj sa to da naucit..... ale pametaj ze nikdy nepohnes s niecim s cim by si nepohol v skutocnosti.... po druhe telekinrza ta oslabi... kolko usilia by si vynalozil na pohnutie s niecim tolko energie ti ubudne.... preto musis zacat s papierikom
Návrat hore Goto down
belinko
Admin
Admin
belinko


Počet príspevkov : 208
Age : 32
Location : Veľká Maňa
Registration date : 30.11.2008

Telekyneza Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telekyneza   Telekyneza I_icon_minitimeUt november 10, 2009 6:07 pm

skusal som to, trosku z papierikom a myslim ze sa toci vplyvom tepla, ktore mi vychadza z ruk a to roztoci ten papierik, lebo som sa ani nesustredil, dal som okolo ruky a tocil sa... apotom som sa zas sustredil, ale bez ruk a ani sa nepohol Very Happy
Návrat hore Goto down
http://www.belinko.webnode.sk/
Sponsored content





Telekyneza Empty
OdoslaťPredmet: Re: Telekyneza   Telekyneza I_icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
Telekyneza
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
MYSTERY FÓRUM :: M*Y*S*T*E*R*Y :: -Nezaraditeľné- :: Diskusia-
Prejdi na: